Recruitment_Passion
ITChampions
Recruitment_Passion

O nas

Codlake to dostawca specjalistycznych usług IT w zakresie projektowania, tworzenia i utrzymania oprogramowania. Nasz zespół posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w obszarze rozwoju aplikacji, doradztwa, analityki i testowania zagadnień z obszaru IT. Pracujemy dla małych, średnich i dużych firm z całego świata, przedsiębiorstw administracji publicznej, banków
i firm telekomunikacyjnych.

Obszary działalności

Bankowość i finanse
Bankowość i Finanse
Telekomunikacja
Telekomunikacja
Produkcja
Produkcja
Logistyka
Logistyka
Firmy  FMCG
Firmy FMCG
Firmy wysokich technologii
Firmy wysokich technologii

Jesteśmy częścią Grupy Technologicznej Euvic

Grupa Euvic skupia ponad 1800 specjalistów IT i obsługuje ponad 900 klientów z całego świata. To obecnie największa federacja spółek informatycznych w Europie Środkowej, która świadczy usługi w zakresie: outsourcingu IT (w tym infrastruktury), tworzenia, rozwoju i testów oprogramowania, e-commerce, wdrażania rozwiązań wiodących producentów (m.in. w zakresie business intelligence, cloud computing, ERP), integracji aplikacji, IT help desk oraz konsultingu IT.

W skład Grupy Euvic wchodzą wiodące polskie spółki IT. Wzajemnie czerpiemy ze swojego doświadczenia, wiedzy
i umiejętności.

Współpraca z Codlake – dlaczego warto?01

Bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone zadania. Kiedy my zajmujemy się projektami IT dla naszych Klientów, oni w tym czasie mogą skupi się na rozwoju swojego biznesu. Począwszy od fazy zbierania wymagań biznesowych, przez budowę systemu i pełną obsługę – nasi specjaliści udzielają wsparcia w szerokim zakresie usług IT na każdym etapie projektu.

02

Każdy projekt to nowe wyzwanie, każdy wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego proponujemy różne modele współpracy wypracowane na podstawie analizy potrzeb Klienta. Zarządzanie projektem to dynamiczny proces. Wiemy o tym, dlatego sprawnie dopasowujemy nasze działania do realnych potrzeb Klienta w trakcie realizacji projektu. Korzystamy z systemów zarządzania: PRINCE2, PMBOK, Agile: eXtreme programming, SCRUM, ITIL lub stosujemy rozwiązania hybrydowe.

03

Wierzymy, że dobre relacje mają ogromny wpływ na powodzenie każdego przedsięwzięcia. Wysokie kompetencje technologiczne naszych specjalistów połączone z osobowością nastawioną na pozytywną relację i współpracę z Klientem sprawiają, że każdy projekt doprowadzamy z sukcesem do końca.

Wysokie kompetencje technologiczne, doświadczony zespółDoświadczenie na rynku IT kluczowych pracowników Codlake sięga 1989 roku. Doskonała znajomość branży, ciągły rozwój, nabywanie nowych kompetencji i śledzenie najnowszych trendów pozwalają nam dostarczać usługi na światowym poziomie.

Naszą największą wartością są ludzie, z którymi rozwijamy się i podejmujemy realizacji ambitnych projektów. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin IT. Dzięki tej różnorodności zespoły tworzone na potrzeby nowych projektów to grupy kreatywnych i proaktywnych osób, otwartych na nowe wyzwania.

Wykorzystujemy najnowsze trendy na rynku rozwiązań technologii aplikacji webowych oraz core-owych takich jak: HTML5, CSS3, jQuery, Spring Framework, Java JEE, GWT, FLEX, MUMPS i PHP w ramach technologii medialnych Wowza Media server, RTMP/STSP Flash streaming oraz w warstwie usługowej OSGi, Apache ServiceMix, Apache Camel, Apache ActiveMq. Pracujemy w oparciu o tradycyjne rozwiązania i modele cloud computing.

Nasi pracownicy wykorzystują język modelowania UML, korzystają z uznanych wzorców BPMN, XML, WPF, WindowsForm, WCF, ADO.NET, MVC/WebForms, Prism 2, MVVM, WSDL, SSL, WebServices oraz pracują w najpopularniejszych na rynku technologiach Java. .NET oraz C#/C++.